HPP Services Poland wysokociśnieniowe utrwalanie żywności

Call HPP Services Poland +48500432923
 
Wieloletnie doświadczenie w branży HPP
Innowacyjne Rozwiązania
Odznaka czysta etykieta
Odznaka bezpieczny produkt
 
Najnowocześniejszy sprzęt
Zagraniczni partnerzy
Centrum Usługowe HPP
Odznaka ulepszona logistyka
Odznaka pionier lider
 
 
 
HPP Services Poland

HPP Services Poland jest firmą, która zajmuje się wysokociśnieniowym utrwalaniem żywności. Centrum Usług HPP w Michałowicach to pierwszy tego typu obiekt w Polsce, który to umożliwił polskim producenci żywności korzystanie z technologii HPP na zasadzie usługi.
 
HPP Services Poland to polską filią HPP Global. Jest to grupa firm, której działalność obejmuje spółki w Polsce i Kanadzie. Nasza grupa zrodziła się z doświadczenia światowej klasy ekspertów i specjalistów branży HPP. Wspólnie pragnęliśmy wykorzystać naszą wiedzę na temat technologii HPP i połączyć swoje siły, w celu zaoferowania producentom żywności i ich klientom lepszych i bardziej wydajnych produktów i usług paskalizacji, które prowadzimy w naszych obiektach w Polsce i Ameryce Północnej.
 
HPP Services Poland oferuje kompleksowe usługi HPP, co pozwala na dostosowanie się do potrzeb i wymagań naszych klientów.
 
Partnerzy Maszyny HPP
 
Co mamy Ci do zaoferowania?

Jako nasz klient masz możliwość korzystania z procesu paskalizacji na zasadzie usługi. Naszym wyłącznym celem jest ułatwienie Ci elastycznego dostępu do technologii HPP. Najnowocześniejszy sprzęt i wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na komercjalizację procesu paskalizacji w Polsce i udostępnienie Ci korzystania z wysokociśnieniowego utrwalania żywności, bez konieczności posiadania własnej instalacji HPP.
 
 
Jako eksperci, dzielimy się również naszą wiedzą z zakresu nauk o żywności. Współpraca z placówkami naukowymi umożliwi Ci korzystanie z usług badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych żywności. Pełen zakres usług obejmuje testy HPP, dobór odpowiedniego opakowania, oraz przechowywanie Twoich produktów w warunkach chłodniczych. Pomagamy również w organizacji transportu i logistyki.
 
Czym jest niezależne Centrum Usług HPP?

Hala produkcyjna do paskalizacji
 
Nasze Centrum Usług HPP mieści się na terenie podwarszawskiego kompleksu MichałowicePark.
 
Mając na uwadze Twoją działalność, jako producenta żywności, zdecydowaliśmy się, aby nasz obiekt był niezależny lokalizacyjnie od innych zakładów spożywczych. Naszym priorytetem jest ochrona Twojego biznesu przed potencjalną konkurencją, dlatego nie jesteśmy bezpośrednio powiązani z żadnym producentem żywności. To byłby dla Ciebie konflikt interesów.
 
Korzystając z naszych usług HPP masz pewność, że Twoja działalność nie zostanie wykorzystana przez konkurencyjną firmę. Nasz rozwój będzie napędzany przez naszą autentyczną i szczerą relację partnerską.
 
Jako jedyny niezależny dostawca usług paskalizacji w Polsce ułatwiamy dostęp do technologii HPP wszystkim firmom, od start-upów, po wielkie zakłady o ogromnej produkcji. Umożliwiamy przyszłym inwestorom sprawdzenie możliwości tej technologii w rzeczywistych warunkach rynkowych, w ramach kroku poprzedzającego zakup własnej linii.

Jesteśmy elastyczni

We współpracy staramy się dostosować do wymagań swoich klientów. Specyfika branży usługowego HPP, wymaga dużej elastyczności w działaniu. Nasi klienci to producenci żywności. Zdajemy sobie sprawę, że w sektorze produkcji nowe wdrożenia mogą być wyzwaniem, choćby ze względów logistycznych. Dlatego termin wykonania usługi staramy się dostosować do potrzeb klienta i jego harmonogramu produkcji.
 
Specjalista w laboratorium produkcji żywności

Gdzie nas znajdziesz?

Aby ułatwić Ci dostęp na naszych usług, nasze Centrum Procesowe HPP zostało zlokalizowane w Michałowicach, na południe od Warszawy. Zakład mieści się na terenie nowoczesnej dzielnicy logistyczno-magazynowej MichałowicePark. Przecinają się tam polskie szlaki komunikacyjne, północ-południe oraz zachód-wschód, więc dotarcie do nas jest wyjątkowo proste. Sąsiadujące arterie tras S7, S8 oraz S2, mogą znacznie usprawnić kwestie logistyczne.
 
Węzeł komunikacyjny
 
 
 
Jesteś zainteresowany współpracą?

Współpracuj z nami
 
 
Strona Główna | O Nas | Produkty | Paskalizacja | Usługi HPP | Blog | Kontakt