Wysokociśnieniowe utrwalanie żywności i kosmetyków w HPP Services Poland

Call HPP Services Poland +48500432923
 
HPP Polska Lider w kraju i Europie środkowo-wschodniej
Wieloletnie doświadczenie w branży HPP
Odznaka czysta etykieta
Odznaka bezpieczny produkt
 
Najnowocześniejszy sprzęt
Zagraniczni partnerzy
Centrum Usług HPP
Odznaka ulepszona logistyka
Odznaka pionier lider
 
 
 
HPP Services Poland

HPP Services Poland jest firmą, która zajmuje się wysokociśnieniowym utrwalaniem żywności. Centrum Usług HPP Warszawa-Michałowice to pierwszy tego typu obiekt w Polsce, który umożliwił całej branży spożywczej korzystanie z technologii HPP na zasadzie usługi.
 
Jesteśmy polską filią HPP Global. Jest to grupa, której działalność obejmuje spółki w Polsce i Kanadzie. Zrodziła się z doświadczenia światowej klasy ekspertów i specjalistów branży HPP.
 
Wspólnie pragnęliśmy wykorzystać naszą wiedzę na temat technologii HPP i połączyć swoje siły, w celu zaoferowania Wam bardziej wydajnych usług paskalizacji, które prowadzimy w naszych obiektach w Polsce oraz Ameryce Północnej.
 
W HPP Services Poland prowadzimy kompleksowe usługi HPP. Oferujemy Wam testy paskalizacji, pomoc w doborze opakowań, optymalizację procesu HPP, usługi utrwalania wyskociśnieniowego oraz przechowywanie chłodnicze. Staramy się dostosować do Waszych potrzeb i wymagań. Przywiązujemy wielką wagę do relacji z naszymi klientami, a filarami naszej działalności są efektywna współpraca, elastyczność i wysoka jakość usług HPP.
 
Partnerzy Maszyny HPP
 
Usługi paskalizacji

Jako nasz klient masz możliwość korzystania z procesu HPP na zasadzie usługi. Naszym wyłącznym celem jest ułatwienie Ci elastycznego dostępu do technologii HPP. Najnowocześniejszy sprzęt, współpraca z producentami maszyn HPP oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na komercjalizację procesu paskalizacji w Polsce i udostępnienie Ci wysokociśnieniowego utrwalania żywności, jako innowacyjnej metody utrwalania Twoich produktów. Bez konieczności posiadania własnej instalacji możesz wykorzystać technologię HPP, aby wznieść swój produkt na wyższy poziom jakości. Jako eksperci, podzielimy się z Tobą również naszą wiedzą z zakresu technologii żywności.
 
 
 
Niezależne Centrum Usług HPP
Nasi Klienci to docenili

Hala produkcyjna do paskalizacji
 

Zapraszamy Cię do Centrum Usług HPP Warszawa-Michałowce!
 
W przeciwieństwie do konkurencji, zdecydowaliśmy się na niezależność lokalizacyjną i brak bezpośredniego powiązania z jakimkolwiek z producentów żywności. Sami również nie produkujemy żywności, więc nie stanowimy konkurencji także dla Ciebie. Klienci ufają nam, ponieważ mają możliwość korzystania z usług paskalizacji bez obawy o transparentność swojej technologii i planu działania. U nas są w 100% chronione!
 
Jako jedyny niezależny dostawca usług paskalizacji w Polsce ułatwimy Ci elastyczny dostęp do technologii HPP. Współpracujemy zarówno ze startup’ami, jak i większymi firmy. Umożliwiamy również przyszłym inwestorom sprawdzenie możliwości urządzeń HPP w rzeczywistych warunkach, w ramach kroku poprzedzającego zakup własnej linii.

Jesteśmy elastyczni

We współpracy staramy się dostosować Waszych potrzeb. Specyfika branży spożywczej wymaga od nas dużej elastyczności w działaniu, ponieważ mamy doczynienia ze świeżą żywnością wysokiej jakości. Wdrożenia nowych produktów zawsze są wyzwaniem, chociażby ze względów logistycznych. Dlatego termin wykonania usługi HPP staramy się dostosować do Waszych wymagań i harmonogramu produkcji.
 
Specjalista w laboratorium produkcji żywności

Gdzie nas znajdziesz?

Aby ułatwić Ci dostęp na usług paskalizacji, nasze Centrum Usług HPP zostało zlokalizowane w Michałowicach, na południu Warszawy. Zakład mieści się na terenie dzielnicy logistyczno-magazynowej MichałowicePark. Przecinają się tu polskie szlaki komunikacyjne, północ-południe oraz zachód-wschód, więc dotarcie do nas jest wyjątkowo proste. Sąsiadujące arterie tras S7, S8 oraz S2, mogą znacznie usprawnić kwestie logistyczne podczas naszej współpracy.
 
Węzeł komunikacyjny
 
 
 
Jesteś zainteresowany współpracą?

Współpracuj z nami
 
 
Strona Główna | O Nas | Produkty | Paskalizacja | Usługi HPP | Blog | Kontakt