Jesteśmy jedynym w Polsce niezależnym centrum usług HPP

+48 500 432 923
 
Wieloletnie doświadczenie w branży HPP
Innowacyjne Rozwiązania
 
Najnowocześniejszy sprzęt
Zagraniczni partnerzy
Centrum Usługowe HPP
 
 
 
HPP Services Poland

HPP Services Poland jest jedyną firmą, która prowadzi niezależne Centrum Usług HPP w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy polska filią międzynarodowej grupy, która oferuje usługi HPP w Ameryce Północnej i posiada sieć zakładów, tzn. HPP tolling facilities, zajmujących się usługowym wysokociśnieniowym utrwalaniem żywności
 
 
Co mamy Ci do zaoferowania?

Jako nasz klient masz możliwość korzystania z procesu paskalizacji na zasadzie usługi. Naszym wyłącznym celem jest ułatwienie Ci elastycznego dostępu do technologii HPP. Najnowocześniejszy sprzęt i wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na komercjalizację procesu paskalizacji w Polsce i udostępnienie Ci korzystania z wysokociśnieniowego utrwalania żywności, bez konieczności posiadania własnej instalacji HPP.
 
 
Czym jest niezależne Centrum Usług HPP?

 
Filarem naszej działalności jest dobro Twojego interesu. Na świecie dziesiątki HPP Tolling Centers umiejscowiono na terenach fabryk przemysłu spożywczego. Mając na uwadze Twoją działalność, jako producenta żywności, zdecydowaliśmy się, aby nasz zakład był zupełnie niezależny lokalizacyjnie od innych zakładów spożywczych. Oznacza to, że nasze Centrum Procesowe HPP umożliwia Ci korzystanie z usług paskalizacji bez obawy, że Twoja działalność zostanie wykorzystana przez konkurencję.
 
Nasz obiekt mieści się na terenie podwarszawskiego kompleksu MichałowicePark. Naszym priorytetem jest ochrona Twoich produktów przed potencjalną konkurencją, ponieważ zależy nam na Twoim rozwoju. Nasz rozwój będzie napędzany przez autentyczną i szczerą relację partnerską pomiędzy naszymi firmami. Cieszymy się zatem, że możemy uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.
 
Udostępniamy korzystanie z usług HPP firmom dowolnej wielkości, od start-upów, po wielkie zakłady o ogromnej produkcji. Umożliwamy przyszłym inwestorom sprawdzenie możliwości tej technologii w rzeczywistych warunkach rynkowych, w ramach kroku poprzedzającego zakup instalacji HPP.

Jesteśmy elastyczni

We współpracy staramy się dostosować do wymagań swoich klientów. Specyfika branży usługowego HPP, wymaga dużej elastyczności w działaniu. Nasi klienci to producenci żywności. Zdajemy sobie sprawę, że w sektorze produkcji nowe wdrożenia mogą być wyzwaniem, choćby ze względów logistycznych. Dlatego termin wykonania usługi staramy się dostosować do potrzeb klienta i jego harmonogramu produkcji.
 

Gdzie nas znajdziesz?

Aby ułatwić Ci dostęp na naszych usług, nasze Centrum Procesowe HPP zostało zlokalizowane w Michałowicach, na południe od Warszawy. Zakład mieści się na terenie nowoczesnej dzielnicy logistyczno-magazynowej MichałowicePark. Przecinają się tam polskie szlaki komunikacyjne, północ-południe oraz zachód-wschód, więc dotarcie do nas jest wyjątkowo proste. Sąsiadujące arterie tras S7, S8 oraz S2, mogą znacznie usprawnić kwestie logistyczne.
 
 
 
 
Jesteś zainteresowany współpracą?

 
 
Strona Główna | O Nas | Produkty | Paskalizacja | Usługi HPP | Blog | Kontakt