HPP Polska to usługi paskalizacji w naszym Centrum Technologii HPP Michałowice

Call HPP Services Poland +48500432923
 
HPP Services Poland
Skontaktuj się z nami
+48 500 432 923
Grafika lokalizacja Polska
Grafika koperta, słuchawka telefoniczna
 
Wykonaj testy paskalizacji
Stwórz Twój własny produkt HPP
Odznaka ulepszona logistyka
Odznaka pionier lider
 
 
 

Gratulujemy!

Właśnie znalazłeś swojego partnera biznesowego, który umożliwi Ci rozpoczęcie działalności w branży HPP. Oferujemy Ci usługowy model współpracy oraz kompleksowe rozwiązania, dzięki którym możesz korzystać z naszych urządzeń HPP, bez posiadania własnych maszyn do wysokociśnieniowego utrwalania żywności.
 

Testy HPP

Rozpocznij już dziś. Proponujemy Ci niezobowiązującą konsultację z naszymi specjalistami z branży HPP. Wykonamy dla Ciebie również próby paskalizacji na produktach, które wybierzesz. Grafika barometr

Pomysł na biznes

Masz ciekawy pomysł na nowy produkt, ale nie jesteś jeszcze ekspertem w dziedzinie HPP? Oferujemy Ci profesjonalne podejście do sprawy i innowacyjne rozwiązania. Podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie rozwinąć Twój biznes w branży HPP. Współpracujemy z jednostkami badawczo-rozwojowymi, które oferują kompleksowe rozwiązania w opracowywaniu nowych produktów spożywczych.
 
 
Aby ułatwić Ci dostęp na naszych usług, nasze Centrum Usług HPP zostało zlokalizowane w Michałowicach, na południe od Warszawy. Zakład mieści się na terenie nowoczesnej dzielnicy logistyczno-magazynowej MichałowicePark.
 
Przecinają się tam polskie szlaki komunikacyjne, północ-południe oraz zachód-wschód, więc dotarcie do nas jest wyjątkowo proste. Sąsiadujące arterie tras S7, S8 oraz S2, mogą znacznie usprawnić kwestie logistyczne.
 
Business Development Manager
 
Maintenance Manager
 
 

embedgooglemap.net
 
HPP Services Poland
 
Michałowice PARK Hala E
ul. Pałacowa 25
05-816, Michałowice Wieś
 
 
 
 
 
 
Jesteś zainteresowany współpracą?

Współpracuj z nami
 
 
Strona Główna | O Nas | Produkty | Paskalizacja | Usługi HPP | Blog | Kontakt