Paskalizacja żywnosci i napojów, czyli usługi HPP dla polskiej branży spożywczej

Call HPP Services Poland +48500432923
 
Kompleksowe usługi HPP
Elastyczność
Relacja partnerska
Grafika wskazówki strzałki
Grafika uścisk dłoni
 
Dwie linie HPP
JBT Avure
EXDIN Solutions
Głowa, Zębatki
Grafika Układanka Puzzle
 
 
 
Nasze usługi
Naszym celem jest wspieranie Twojej działalności w zakresie usługowego utrwalania żywności. HPP Services Poland oferuje Ci usługi paskalizacji w pełnym zakresie.
 

1. Wstępna konsultacja

Zachęcamy Cię do skorzystania z niewiążącej konsultacji. Na spotkaniu w Centrum Usług HPP Warszawa-Michałowice chętnie zapoznamy Cię z procesem paskalizacji, a Ty uzyskasz wszystkie niezbędne informacje na temat naszej technologii. Będziesz miał także możliwość przetestowania swoich produktów i zobaczysz proces HPP na żywo. Jeśli nasza technologia wyda Ci się interesująca, zachęcamy do wykonania właściwych testów HPP i badań laboratoryjnych, aby sprawdzić efektywność paskalizacji pod kątem bezpieczeństwa żywności.
 
Kobieta mężczyzna uścisk dłoni

2. Testy HPP

Test HPP trwa zaledwie kilka minut. Wykonamy go dla Ciebie, abyś sam przekonał się o zaletach paskalizacji, na przykładzie Twojego produktu. Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie opakowanie i dowiesz się wszystkiego o naszej potencjalnej współpracy. Jeśli wstępne efekty będą dla Ciebie satysfakcjonujące, zaproponujemy Ci najkorzystniejsze kompleksowe rozwiązanie, abyś maksymalnie wykorzystał potencjał technologii HPP, a Twój produkt stał się wyrobem kategorii Premium.
 
Dwóch mężczyzn
 

3. Paskalizacja HPP

To właściwy etap naszej współpracy, podczas której Twoje produkty będą poddawane ciśnieniu do 6000 barów, aby zachować bezpieczeństwo, świeżość oraz naturalny smak. W Centrum Usług HPP Warszawa-Michałowice posiadamy dwie linie HPP. Zwiękoszona wydajność paskalizacji pozwoli Ci korzystać z naszych usług w dogodnym dla Ciebie terminie. Oferujemy Ci współpracę bez zobowiązań lub na kontrakt. Zarówno krótko, jak i długoterminową. Do Ciebie należy decyzja, ponieważ Twoje potrzeby są dla nas priorytetem.
 
 
Ręce, tablet

4. Doradztwo specjalistyczne

Współpraca z liderami branży HPP oraz jednostkami badawczo-rozwojowymi otwiera naszym klientom wiele możliwości. Oferujemy Ci wsparcie oraz konsultacje technologiczne (zarówno w zakresie HPP, jaki i technologii żywności,), a także w kontekście badań laboratoryjnych i rozwoju Twoich produktów. W Centrum Usług HPP Warszawa-Michałowice, oprócz naszej wiedzy skorzystasz z doświadczenia ekspertów Avure HPP (światowego lidera urządzeń HPP) oraz EXDIN Solutions. Współpracujemy również z HPP Services Canada oraz HPP West Coast, zakładami oferującymi usługi HPP w Ameryce Północnej.
 
Grupa ludzi w biurze
 
Usługowa paskalizacja w Centrum Usług HPP Warszawa-Michałowice
Jak to działa?

Animacja proces paskalizacji HPP
1. Dostarczasz do nas swój zapakowany produkt
2. Umieszczamy go w komorze HPP
3. Zalewamy komory zimną wodą
4. 6000 atmosfer niszczy drobnoustroje
5. Kończymy proces i odpompowujemy wodę
6. Twój produkt opuszcza komorę
7. Odbierasz swój własny produkt HPP
 
Jako pierwsi w Polsce oferujemy Ci nowoczesny model wspólpracy biznesowej
Usługowe utrwalanie żywności HPP

     
  ZAŁADUNEK  
 
  • 1. Dostarczasz do nas swój zapakowany produkt
  • 2. Umieszczamy go w komorze HPP
 
  PASKALIZACJA  
 
  • 3. Zalewamy komory zimną wodą
  • 4. 6000 atmosfer niszczy drobnoustroje
  • 5. Kończymy proces i odpompowujemy wodę
 
  ROZŁADUNEK  
 
  • 6. Twój produkt opuszcza komorę
  • 7. Odbierasz swój własny produkt HPP
 
 
 
Co Ci oferujemy?
 

Korzystanie z naszych instalacji HPP

 
Grafika skarbonka Nie jesteś zobligowany do ponoszenia kosztów inwestycji we własną maszynę do paskalizacji. Zaoszczędzisz sobie również kłopotów z jej serwisowaniem. Zostaw to naszym specjalistom!
 

Kontrolę nad całym procesem HPP

 
Grafika safety
 
Otrzymasz wnikliwy raport z procesu utrwalania, a nasz przeszkolony personel zadba o kontrolę jakości Twoich produktów. Wdrożony system kontroli bezpieczeństwa procesu HPP czuwa nad właściwym i efektywnym przeprowadzeniem paskalizacji Twoich produktów.
 

Wygodny model współpracy

 
Grafika puzzle
 
Przyjazne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Jesteś zaangażowany jedynie w dostarczenie do nas swojego produktu i w jego odbiór po utrwalniu. Zaoszczędzony czas wykorzystasz na dalszy rozwój swojej firmy.
 

Szybką paskalizację, terminowość i elastyczne warunki współpracy

 
Grafika kierunkowskaz Sam decydujesz kiedy, ile i jakie produkty chcesz poddawać paskalizacji. Korzystaj z naszych usług bez limitu. Jedynym ograniczeniem z jakim się spotkasz, będzie pojemność półek sklepowych!
 

Sprawdzenie możliwości HPP przez zakupem własnej maszyny

Grafika drogowskaz
 
Jeśli w przyszłości planujesz zainwestować w urządzenie HPP, to korzystanie z naszych usługi paskalizacji pozwoli Ci na rozpoznanie i analizę rynku przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jest to świetny sposób na sprawdzenie ewentualnych barier oraz możliwości, jakie niesie ze sobą technologia HPP.
 

Dostosowanie się do Twoich potrzeb oraz wsparcie wiedzą i specjalistycznym doświadczeniem przez cały okres współpracy

Głowa, zębatki
 
Nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz wsparcia lub konsultacji z zakresu technologii HPP. Pomożemy Ci odnieść sukces w tej branży.
 
 
 
 
Jesteś zainteresowany współpracą?

Współpracuj z nami
 
 
Strona Główna | O Nas | Produkty | Paskalizacja | Usługi HPP | Blog | Kontakt
 
div class="spacer30">