Usługowe utrwalanie żywności HPP testy HPP usługi paskalizacji

Call HPP Services Poland +48500432923
 
Relacja partnerska
Nowe perspektywy rozwoju
Grafika wskazówki strzałki
Grafika uścisk dłoni
 
Usługi HPP
Szeroki zakres współpracy
Głowa, Zębatki
Grafika Układanka Puzzle
 
 
 
Nasze usługi
Naszym celem jest wspieranie Twojej działalności w zakresie usługowego utrwalania żywności. HPP Services Poland oferuje Ci usługi paskalizacji w pełnym zakresie.
 

1. Wstępna konsultacja

Zachęcamy Cię do skorzystania z niewiążącej konsultacji. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczniem, a Ty uzyskasz wszystkie niezbędne informacje na temat HPP. Jeśli zdecydujesz się na sprawdzenie naszej technologii, zaproponujemy Ci darmowe próby utrwalania na wybranych przez Ciebie produktach.
 
Kobieta mężczyzna uścisk dłoni

2. Bezpłatna faza testowa

Wykonamy testy wybranych przez Ciebie produktów, abyś sam przekonał się o zaletach paskalizacji. Jeśli wstępne efekty będą dla Ciebie satysfakcjonujące, zajmiemy się optymalizacją procesu HPP dla Twoich wyrobów. Chcemy zaproponować Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, abyś maksymalnie wykorzystał potencjał technologii HPP. Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie. Dobierzemy dla Twoich produktów odpowiednie opakowania i dowiesz się wszystkiego o naszej potencjalnej współpracy.
 
Dwóch mężczyzn
 

3. Proces HPP

To właściwy etap naszej współpracy.Twoje produkty będą poddawane ciśnieniu do 6000 barów, aby zachować ich świeżość, naturalne walory sensoryczne oraz bezpieczeństwo. Rezerwuj odpowiadający Ci termin paskalizacji, a my zajmiemy się utrwalaniem Twoich produktów w naszym Centrum Usługowym HPP. Jesteśmy bardzo elastyczni postaramy dostosować się do Twojego harmonogramu produkcji. Oferujemy zarówno współpracę krótko i długoterminową. Do Ciebie należy decyzja.
 
Ręce, tablet

4. Doradztwo specjalistyczne

Oprócz naszych konsultacji, również nasi zagraniczni partnerzy HPP Services Canada będą wspierać Cię swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyli podczas wieloletniej działalności HPP Tolling Facilities w Północnej Ameryce. Współpracujemy także z jednostkami badawczo-rozwojowymi w Polsce, co pozwala nam na zaoferowanie Ci pomocy w zakresie opracowywania receptur nowych innowacyjnych produktów HPP.
 
Grupa ludzi w biurze
 
Jako pierwsi w Polsce oferujemy Ci nowoczesny model wspólpracy biznesowej
Usługowe utrwalanie żywności HPP

Animacja proces paskalizacji HPP
1. Odbiór Twojego produktu
2. Twoje produkty umieszczamy w komorach wysokociśnieniowych
3. Komory zalewane są wodą i odpowietrzane
4. Proces HPP w ciśnieniu do 6000 barów
5. Zwolnienie ciśnienia i odpompowanie wody
6. Twój produkt opuszcza komory wysokociśnieniowe
7. Gotowy utrwalony produkt HPP
 
Jako pierwsi w Polsce oferujemy Ci nowoczesny model wspólpracy biznesowej
Usługowe utrwalanie żywności HPP

1. Obiór produktu   7. Gotowy utrwalony produkt HPP
2. Twoje produkty umieszczamy w komorach wysokociśnieniowych

  6. Twój produkt opuszcza komory wysokociśnieniowe
ZAŁADUNEK PASKALIZACJA ROZŁADUNEK
 
  • 3. Komory zalewane są wodą i odpowietrzane
  • 4. Proces HPP w ciśnieniu do 6000 barów
  • 5. Zwolnienie ciśnienia i odpompowanie wody
 
 
 
Co Ci oferujemy?
 

Umożliwiamy Ci korzystanie na naszej instalacji HPP

 
Grafika skarbonka Nie jesteś zobligowany do ponoszenia kosztów inwestycji we własną maszynę do paskalizacji oraz oszczędzisz sobie kłopotów z jej serwisowaniem. Zostaw to naszym specjalistom…
 

Skorzystasz z wygody tego modelu współpracy

 
Grafika puzzle
 
Przyjazne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Jesteś zaangażowany jedynie w dostarczenie produktu i jego odebranie po procesie HPP. Zaoszczędzony czas wykorzystasz na dalszy rozwój.
 

Uzyskasz łatwy dostęp do technologii HPP i elastyczne warunki współpracy

 
Grafika kierunkowskaz
 
Sam decydujesz kiedy, ile i jakie produkty chcesz poddawać paskalizacji. Korzystaj z naszych usług bez limitu, bo jedynym ograniczeniem dla Ciebie będzie pojemność półek sklepowych!
 

Sprawdzisz możliwości HPP przez zakupem własnej maszyny

 
Grafika drogowskaz Jeśli w przyszłości planujesz zainwestować w urządzenie HPP, to korzystanie z naszych usługi pozwoli Ci na rozpoznanie i analizę rynku przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jest to świetny sposób na sprawdzenie możliwości Twojego rozwoju biznesu w tej branży oraz jej barier.
 

Dostosujemy się do Twoich potrzeb i będziemy służyć naszą wiedzą i specjalistycznym doświadczeniem przez cały okres współpracy

Głowa, zębatki
 
Nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz wsparcia lub konsultacji z zakresu technologii HPP. Pomożemy Ci odnieść sukces w tej branży. Zaufaj nam, wiemy co robimy.
 
 
 
 
Jesteś zainteresowany współpracą?

Współpracuj z nami
 
 
Strona Główna | O Nas | Produkty | Paskalizacja | Usługi HPP | Blog | Kontakt
 
div class="spacer30">